Szkolenia i kursy

Grupa Media Plus założona została przez profesjonalistów, w którzy w pewnym momencie poczuli się zdolni do tego, aby pomagać innym w prowadzeniu własnych biznesów i działalności. Filarów naszej działalności jest kilka. Bowiem, pozostajemy zdania, iż rozwój każdej struktury powinien odbywać się wielotorowo. Proponujemy Państwu szkolenia biznesowe, coaching oraz wykorzystanie narzędzi psychometrycznych. Wszystko to dostosowane oczywiście do charakterystyki Państwa potrzeb oraz poszczególnych jednostek.

Media Plus Anna Zaremba
Dane rejestrowe firmy:
Szyszkowa 20 , Kod pocztowy 05-250
Miejscowość Łosie , Mazowieckie
602 351 975
Podgląd: www.media-plus.edu.pl

Uważasz, ze twoim pracownikom potrzebne jest naprawdę profesjonalne szkolenie z zakresu PMO przeprowadzone przez wykwalifikowanych trenerów oraz doradców z wieloletnim doświadczeniem? W takim wypadku nie zwlekaj ani chwili dłużej, tylko zapoznaj się z ofertą firmy Skills. To właśnie oni przeprowadzają profesjonalne kursy zarówno dla prezesów oraz dyrektorów, jak i dla pracowników HR. Dodatkowo, posiadają także specjalistyczną literaturę, która w znacznym stopniu może podnieść kompetencje wszystkich pracowników.

skills® sp. z o.o.
Dane rejestrowe firmy:
Pasaż Ursynowski 1 lokal U-19 , Kod pocztowy 02-784
Miejscowość Warszawa , mazowieckie
223 535 040
Podgląd: skills.pl

Prawdą jest, że ziołolecznictwo nie rozwiąże wszystkich naszych dolegliwości. Po prostu niektóre negatywne zmiany w naszym organizmie są tak daleko posunięte, że niezbędna jest operacja lub innego rodzaju zabiegi medyczne. Czasami jednak wolimy zapobiegać niż leczyć. I w takiej sytuacji leczenie ziołami jest lepszym pomysłem niż zażywanie mocniejszych leków chemicznego pochodzenia. Nasz kurs w Centrum Edukacji i Poradnictwa Żywieniowego Nutri Center oferuje Państwu szereg informacji o danych zagadnieniu. Serdecznie zapraszamy do naszej oferty.

Centrum Edukacji i Poradnictwa Żywieniowego Nutri Center
Dane rejestrowe firmy:
Strusia 9/27 , Kod pocztowy 31-808
Miejscowość Kraków , małopolskie
504 095 602
Podgląd: nutricenter.pl
© 2015 - www.iprzeloty.pl